Весільний таймінг

Як розпланувати свій час, щоб усе встигнути?

Все починається з весільного таймінгу

Будучи весільним фотографом, я постійно чую від своїх клієнтів про те, що вони хвилюються, що нічого не встигнуть

"Це ж Львів, тут постійні затори, гості запізняться в зал. А давайте менше часу на зйомку зробимо?"

Весільний таймінг - це основа будь-якого весілля і, знаючи основні моменти, можна скласти ідеальний день!

Увесь таймінг, який використовується у цій статті, взятий з власного досвіду!

Ранок нареченого. Скільки потрібно часу на фотосесію?

Весільна фотосесія починається зазвичай з ранку нареченого. Час на зйомку прямопропорційно залежить від швидкості фотографа та операторів. Чим швидше виконають свою роботу - тим краще!

І етап - зйомка весільних аксесуарів: обручки, букет, метелик, запонки, годинник та парфуми. Весільний фотограф витрачає на цей етап до 10 хвилин

ІІ етап - зйомка портретів нареченого та його підготовка до весілля: одягання костюму, взуття та годинника. Фотограф витрачає в середньому 20- 30 хвилин

ІІІ етап - зйомка з дружбами, батьками та родичами. Весільний фотограф витрачає в середньому 10-15 хвилин

Для того, щоб відзняти ранок нареченого, весільним операторам потрібно 30-50 хвилин

Примітика: візьміть на запас 10-15 хвилин на запізнення. Кожен може потрапити в затори

Весільна зйомка ранку нареченої

Після ранку нареченого, весільний фотограф разом з операторами їде до нареченої. Для зйомки ранку нареченої потрібно 45 - 80 хвилин

I етап - зйомка весільних аксесуарів: сукня на манекені, весільне взуття, парфуми, запрошення, бутоньєрка, біжутерія). 10 хвилин

ІІ етап - зйомка в халатиках з дружками. Ви можете підготувати також: шампанське з келихами, якийсь десер, кульки "Bride morning", конфеті та ін. 15-20 хвилин

ІІІ етап - зйомка портретів у весільному платті. 15-20 хвилин

IV етап - зйомка з батьками та родичами. 10-15 хвилин

Примітика: візьміть на запас 10-15 хвилин на запізнення. Кожен може потрапити в затори

Фотоесія Вінчання

Вінчання триває 40-60 хвилин

Весільна фотосесія. Яку локацію обрати?

Весільна фотосесія у Львові

Весільна фотосесія - одна з важливих частин весільного дня. Часто наречені вважають, що на фотосесію потрібно не так багато часу, тому, при складанні весільного таймінгу, надають перевагу іншим частинам весілля.

Для того, щоб фотосесія пройшла вдало, весільному фотографу потрібно 60-120 хвилин

Якщо ви плануєте фотографуватись на різних локаціях, врахуйте час на добирання ( 15-30 хвилин) При виборі локацій, шукайте ті, які знаходяться неподалік одна від одної

Львів - це ідеальне місто для весільної фотосесії. Тут усі локації знаходяться неподалік і не потрібно їх шукати. Палац Потоцьких, Площа Ринок, костел Ольги та Єлизавети, театр ім.Крушельницької та ін.

Весільний зал. Таймінг у весільному залі

Весільний фотограф Львів, Сергій Смірнов

Після весільної фотосесії, гості та наречені вирушають у весільний зал. Так як на вулиці можуть бути затори, аварії та форс-мажори, врахуйте 15 хвилин на запізнення гостей до ресторану

Коли усі гості приїжджають на локацію, ведучий оголошує вихід наречених до фотозони. Після привітальних слів ведучого, усі гості дарують подарунок на весілля для молодят ( триває приблизно 30 хвилин)

Сподобалась стаття?

Розкажіть мені про ваше весілля та я з радістю створю для вас персональний весільний таймінг